Místo práce: Bulharsko, Shumen
Typ pracovní smlouvy: na dobu určitou, částečný úvazek

Požadované vzdělání: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Nabízený plat: Neuvedeno
Počet míst: 1

pracovní oblast

Prodavači, manekýni a hostesing
   Prodavači ve stáncích a na tržištích

NÁPLŇ PRÁCE:

-обработва плащанията на гориво и покупки от магазина и ресторанта; -регистрира всяка продажба във фискалния касов апарат -приема плащания в брой и безкасови плащания -предлага на всеки един клиент допълнителен продукт, продукт в промоция -разяснява текущите промоции и кампании - консултира клиентите за предлаганите стоки; -учтиво поведение в работата с клиенти - поддържа търговския вид и хигиената на работното си място; -почиства определените зони в магазина и запълва рафтовете със стока - изпълнява функцията на материалноотговорно лице.

Pracovní doba:

  • Bez zadání pracovní doby

Požadavky

source: https://www.ec.europa.eu/eures