Místo práce: Polsko, Małopolskie
Typ pracovní smlouvy: na dobu určitou, plný úvazek

Požadované vzdělání: žádné specifické
Nabízený plat: 12.00 PLN / na hodinu
Počet míst: 3

pracovní oblast

Kvalifikovaní kovodělníci a strojírenští dělníci
   Formíři, svářeči, výrobci výrobků z plechů
        Výrobci a opraváři výrobků z plechů

NÁPLŇ PRÁCE:

Zakres obowiązków: Praca na pełen etat najpierw na okres próbny (3 m-ce zlecenie + składki) następnie na czas nieokreślony. Praca w całej Polsce, ale do połowy września praca w Krakowie. 12 zł brutto/h, praca jednozmianowa od 7-15. Pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne badania. Możliwość przyuczenia do zawodu. Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: budowlane - pożądane - pozostałe: Mile widziane osoby z wykształceniem technik budowlany lub blacharz budowlany, chęci do pracy, mile widziane doświadczenie zawodowe., Możliwość przyuczenia do zawodu. Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: telefoniczny - języki aplikowania: polski

Pracovní doba:

  • Bez zadání pracovní doby