Místo práce: Polsko, Mazowieckie
Typ pracovní smlouvy: na plný úvazek

Požadované vzdělání: žádné specifické
Nabízený plat: 25 - 42 PLN / denně
Počet míst: 1

pracovní oblast

Nižší administrativní pracovníci

NÁPLŇ PRÁCE:

Zakres obowiązków: zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji, planowanie remontów, nadzór nad naprawami oraz pracami konserwacyjnymi maszyn oraz budynków, planowanie uruchomień nowych procesów technologicznych oraz zakupu części zamiennych, nadzór i prowadzenie dokumentacji maszyn i budynków, analiza przyczyn i skutków awarii, współpraca a dostawcami części oraz firmami serwisowymi, ustalenie budżetu na inwestycje i kosztu ogólne działu, kontrola realizacji budżetu kierowanie pracą zespołu Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - inne zawody: Inżynier utrzymania ruchu, staż: 3 lat - konieczne - pozostałe: min. 3 lata doświadczenia zawodowego na takim lub podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym, bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu, systematyczność i zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne, mile widziane referencje. Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: CV zbieramy w PUP - języki aplikowania: polski

Pracovní doba:

  • Bez zadání pracovní doby