Místo práce: Polsko, Mazowieckie
Typ pracovní smlouvy: na plný úvazek

Požadované vzdělání: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Nabízený plat: 600.00 PLN /
Počet míst: 1

pracovní oblast

Odborní pedagogičtí pracovníci
   Ostatní
        Jinde neuvedení

NÁPLŇ PRÁCE:

Zakres obowiązków: Praca z dzieckiem niepełnosprawnym - autystycznym poprzez uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia , w tym zwłaszcza: - Kształtowanie umiejętności zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych i umiejętności społecznego funkcjonowania , motywowanie do aktywności , leczenia i rehabilitacji, - Prowadzenie treningów umiejętności samoobsługi i umiejętności społecznych Usługi będą świadczone w miejscu zamieszkania świadczeniobiorcy w wymiarze 20 godzin miesięcznie z wyłączeniem sobót, niedziel i dni świątecznych. Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - uprawnienia: prawa jazdy kat. B - konieczne - pozostałe: [Inne] : Wymagania niezbędne Specjalistyczne usługi opiekuńcze są świadczone przez osoby posiadające kwalifikacje do wykonywania zawodu: pedagoga o specjalności oligofrenopedagogika lub pedagogika specjalna. Osoby świadczące specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi muszą posiadać co najmniej półroczny staż pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Pracovní doba:

  • Bez zadání pracovní doby