Místo práce: Polsko, Lubelskie
Typ pracovní smlouvy: na plný úvazek

Požadované vzdělání: žádné specifické
Nabízený plat: 6000 PLN / měsíčně
Počet míst: 2

NÁPLŇ PRÁCE:

Zakres obowiązków: Kierowanie brygadami budowlanymi, prowadzenie budowy w sposób zgodny z projektem. Praca na terenie Republiki Federalnej Niemiec, pracodawca nie zapewnia kosztów zakwaterowania i wyżywienia. Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne - uprawnienia: UPRAWNIENIA -KIEROWANIE BUDOWĄ LUB ROBOTAMI BUDOWLANYMI - konieczne - umiejętności: PRACA W ZESPOLE - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne; niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne - pozostałe: [Umiejętność 1] : UMIEJĘTNOŚC KIEROWANIA BRYGADĄ BUDOWLANĄ 20-25 OSÓB Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski Dodatkowy opis: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: DOBRY, w piśmie: PODSTAWOWY

Pracovní doba:

  • Bez zadání pracovní doby

Požadavky

source: https://www.ec.europa.eu/eures