Místo práce: Slovinsko, Savinjska
Typ pracovní smlouvy: na dobu určitou, plný úvazek

Požadované vzdělání: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Nabízený plat: Neuvedeno
Počet míst: 2

pracovní oblast

Ostatní kvalifikovaní zpracovatelé a výrobci
   Potravinářské výrobky
        Pekárenské a cukrářské výrobky

NÁPLŇ PRÁCE:

PEKI, SLAŠČIČARJI IPD., poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40 ur, RAZKLADANJE IN PRIPRAVA SUROVIN, MEŠANJE TESTA IN PRIPRAVA TESTNIH IZDELKOV ZA PEČENJE, TEHTANJE, ROČNO IN STROJNO, OBLIKOVANJE TESTA, ROČNO IN STROJNO, PEKA KRUHA IN PEKOVSKEGA PECIVA. ZLAGANJE KRUHA IN PECIVA V KOŠARE, PAKIRANJE IZDELKOV, ČIŠČENJE STROJEV IN NAPRAV TER DELOVNEGA PROSTORA. DRUGA DELA V OKVIRU SVOJE FIZIČNE IN STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI PO NALOGU NADREJENEGA. , delo s preglednicami - osnovno, ZAŽELENE SO DELOVNE IZKUŠNJE, dvoizmensko

Pracovní doba:

  • Bez zadání pracovní doby