Místo práce: Slovinsko, Obalno-kraška
Typ pracovní smlouvy: na dobu neurčitou, plný úvazek

Požadované vzdělání: Stredoškolská odborná technická príprava
Nabízený plat: Neuvedeno
Počet míst: 1

pracovní oblast

Vedoucí a řídící pracovníci velkých organizací
   Vedoucí pracovníci univerzálních dílčích celků
        Odbyt

NÁPLŇ PRÁCE:

MARKETINŠKI MENEDŽER, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, izdelava strategije za spletno trženje in promocijo mobilnih iger, priprava analiz, svetovanje, priprava tekstov, kreativne zgodbe, sodelovanje s programerji, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - osnovno, programiranje - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje zelo dobro, hrvaški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, italijanski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, kreativnost, samostojnost, točnost in odgovornost, zanesljivost, fokusno delovanje, dopoldan

Pracovní doba:

  • Bez zadání pracovní doby

Požadavky

source: https://www.ec.europa.eu/eures