Arbeitsort: Deutschland, BERLIN
Vertragsart: Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

Opis posla: - održavanja i popravljanje električnih instalacija i uređaja - Rad u industriji i obrtu - montaža elektroopreme i kabela - rad na zadacima poslova samostalnog električara / pomoćnog električara - rad u proizvodnji, montaži i servisu elektro ormara - izvođenje električnih instalacija jake i slabe struje - čitanje i tumačenje znakova i nacrta Vrsta posla: - Određeno / mogućnost stalnog zaposlenja Znanja i kvalifikacije: - SSS elektrotehničkog smjera - min 1 godina radnog iskustva u elektroinstalacijama - sklonost timskom radu - spremnost na terenski rad i rad u smjenama - čitanje i tumačenje znakova i nacrta - poznavanje njemačkog jezika - vozačka dozvola B kategorije Nudimo: - pomoć pri pronalaženju smještaja Trazi se: - pouzdanost, fleksibilnost,motiviranost Početak rada: Odmah Mjesto rada: Njemačka ( mogućnost više gradova) Poslodavac: Unique PersonalService Molbu i životopis, molimo poslati na: info@sidos.hr

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures