Arbeitsort: Deutschland, NIEDERSACHSEN
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Angebotener Lohn: 35.95 PLN / pro Stunde
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Fachkräfte in der Landwirtschaft und Fischerei
   Gärtner und Ackerbauern
        Gärtner, Saat- und Pflanzenanzüchter

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: profesjonalne utrzymanie ogrodu, pielegnacja ogrodu, obsługa maszyn ogrodniczych. Praca na terenie Niemiec, pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Wymagania: - wykształcenie: podstawowe - pożądane - języki obce: angielski - w mowie: słaby, w piśmie: słaby - pożądane; niemiecki - w mowie: słaby, w piśmie: słaby - pożądane - pozostałe: chęci do pracy, prawo jazdy kat. B, gotowość do podjęcia pracy stałej na terenie Niemiec, brak nałogów Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: cv na e-mail:ewa.wiszniewska@up.ketrzyn.pl - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung