Arbeitsort: Spanien, La Palma

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Anzahl der Arbeitsplätze: 5

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Finanz- und Verkaufsfachkräfte
        Technische und kaufmännische Handelsvertreter

Aufgabenbereich:

ASIAKASPALVELIJA GRAN CANARIALLE Anfi ( https://anfi.com ) on Euroopan johtava lomaomistuskonserni. Päämajamme sijaitsee Gran Canarian eteläosassa ja yli 800 työntekijäämme tulevat 30 maasta. Tarjoamme laatulomia luksusresorteissamme ja asiakaspalvelumme on ensiluokkaista. Nyt toimintamme laajentuessa haemme erittäin motivoituneita ammattilaisia, joilla on vähintään 2 vuoden työkokemus. Etsimme asiakaspalveluosastollemme suomea äidinkielenään puhuvia ammattilaisia, joilla on hyvä englannin kielen taito. Muut kielet katsotaan eduksi. Etsimme vahvoja, joustavia ja ratkaisuhakuisia asiakaspalvelijoita, joilta tiimityö onnistuu luontevasti. Tarjoamme määräaikaisen sopimuksen talvikaudeksi upeassa työympäristössä, osana menestyvää tiimiä. Are you interested, please contact directly the employer at: anfijobs@anfi.es

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung