Arbeitsort: Spanien, ESPAÑA
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz (Vollzeit)

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Archiv-, Bibliotheks- und verwandte Informationswissenschaftler
        Archiv- und Museumswissenschaftler

Aufgabenbereich:

Haussa menestystä tavoittelevaa esimiestä! Netolke OY on nopeasti kasvava ammattitaitoinen markkinointi- ja myyntiyhtiö. Olemme yhteinen tiivis joukkue ja asetamme tavoitteita joihin etenemme yhdessä toisiamme kannustaen ja tukien. Uuteen toimipisteeseemme aukeaa esimiehen paikka, johon haetaan myös energisiä ja oppimishaluisia myynnin ammattilaisia. Haemme aktiivisen asenteen omaavaa, oppimishaluista ja menestyksennälkäistä tekijää. Edellytämme sitoutumista tavoitteisiimme ja koulutukseemme, mutta motivoituneelle ja sitoutuneelle työntekijälle maksamme alan huippukorvauksen (n. 60€ /kauppa) Tekijöillemme mahdollistamme nopean uralla etenemisen ja palkkakehityksen. Kouluttajinasi toimivat kokeneet, menestyneet puheen ammattilaiset ja huippuiloinen joukkomme kannustaa sinut hyviin tuloksiin päivittäin! Vapaamuotoinen hakemus + CV sekä lisätiedot tehtävästä sähköpostitse 24/7 netolke@gmail.com

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung