Arbeitsort: Finnland, Varsinais-Suomi

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Bergleute, Sprengmeister, Steinbearbeiter und Steinbildhauer
        Bergleute und Steinbrecher

Aufgabenbereich:

VPS Henkilöstöpalvelu VPS Yhtiöihin kuuluva VPS Henkilöstöpalvelu on vuodesta 1987 lähtien toiminut, henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin erikoistunut yritysketju, jonka kattavuus on koko Suomi. Lisäksi meillä on toimipisteet Budapestissa ja Tallinnassa. Olemme HPL Henkilöstöpalveluyritysten Liiton jäsen. VPS Yhtiöillä on korkein AAA-luottoluokitus. VPS Henkilöstöpalvelu on sitoutunut laatuun ja asiakaspalveluun, tunnuslauseemme on VALITSEMME PARHAAT SINULLE. Lisää yrityksestämme http://www.vps.fi -sivuilla. Haemme asiakasyrityksellemme reipasta ja hyvän fyysisen kunnon omaavaa apumiestä lattiatyömaalle piikkaukseen. Työ kestää arviolta 1-2 päivää. Arvostamme aiempaa kokemusta tehtävästä. Täytä hakemus oheisesta linkistä heti. Voit halutessasi liittää lomakkeeseen myös vapaamuotoisen hakemuksen ja ansioluettelon. HUOM: mikäli olet jo täyttänyt sähköisen hakulomakkeemme, käy liittämässä se tunnuksillasi tähän paikkaan.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung