Arbeitsort: Finnland, Varsinais-Suomi

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Baukonstruktionsberufe
        Bauhandwerker

Aufgabenbereich:

Banssi on täyden palvelun henkilöstötalo. Kauttamme työllistyy satoja henkilöitä eri aloille. Palvelulupauksemme mukaisesti olemme toiminnassamme sitoutuneet pitkäjänteisyyteen, työntekijän arvostamiseen sekä avoimuuteen. Kaikki konsulttimme ovat alan parhaita ammattilaisia, joilla on pitkä ura takanaan henkilöstöasioiden parissa. Etsimme asiakkaallemme kokenutta Eristyspeltiseppää. Hakijoilta edellytämme: - rautaista ammattitaitoa - kovaa asennetta työntekoon - joustavuutta työn edellyttämällä tavalla - nuhteetonta taustaa - hyvää suomen kielen osaamista Mikäli olet tämän alan ammattilainen, niin täytä hakemus ja olet heti mukana valinnoissa.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung