Arbeitsort: Finnland, Pohjois-Savo

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Ausbauberufe
        Dachdecker

Aufgabenbereich:

Etsimme asiakasyrityksellemme ammattitaitoista maalaria loppukesän ajalle. Hyvällä tekijällä on mahdollista työllistyä pidemmäksi aikaa. Edellytämme sinulta Reipasta asennetta, kykyä itsenäiseen työskentelyyn, työturvallisuuskorttia sekä alan työkokemusta. Pintakäsittelijän tutkinto luetaan eduksesi. Tarjoamme sinulle Mukavan työpaikan ja mahdollisuuden kehittää omaa osaamistasi. Kiinnostuitko? Mikäli katsot olevasi hakemamme henkilö, täytä hakemus pikaisesti kotisivuillamme, sillä paikat täytetään heti sopivien henkilöiden löydyttyä. Lisätietoja Ville Asikainen Rekrytointikonsultti, Rakennus-,logistiikka ja kiinteistönhuolto StaffPoint Oy Kauppakatu 9 70100 KUOPIO 020 720 6637 vaihde 020 7206 200 ville.asikainen@staffpoint.fi www.staffpoint.fi

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung