Arbeitsort: Finnland, Pohjois-Savo

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Ausbauberufe
        Dachdecker

Aufgabenbereich:

LTU-Urakointi Oy on erityisesti asuntotuotantoon erikoistunut tasoite-ja maalausliike. Olemme alan markkinajohtaja, kohteita meillä on eteläisen Suomen alueella ja olemme kasvaneet mm. Kuopion alueelle. Liikevaihtomme 2013 oli yli 16 miljoonaa euroa, palveluksessamme on noin 180 maalausalan ammattilaista. Toimintamme kasvaessa pääkaupunkiseudun toimitilakohteisiin haemme nokkamiestaidot omaavia maalareita. Mikäli sinulla on kokemusta isojen kohteiden vetämisestä, olet etsimämme henkilö. Mene kotisivuillemme www.ltu.fi ja täytä siellä rekrytointi lomake niin otamme sinuun yhteyttä. Ei työvoiman vuokrausfirmoille! Katso mitä maalarin työ on: https://www.youtube.com/watch?v=MCxpmqPABns&feature=youtu.be

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung