Arbeitsort: Finnland, Pohjois-Karjala

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Ausbauberufe
        Dachdecker

Aufgabenbereich:

Suomen Vuokramestarit Oy on pääasiassa Oulun ja Kokkolan talousalueilla toimiva henkilöstönvuokraus- ja rekrytointialan yritys. Toimintamme kasvaessa palvelemme työntekijöitämme ja asiakkaitamme myös muualla Suomessa ja Pohjoismaissa. Haemme asiakkaallemme ammattitaitoista maalaria Joensuuhun. Arvostamme huolellisuutta ja tarkkaavaisuutta. Voimassa oleva työturvallisuuskortti on välttämätön. Mikäli kiinnostuit työstä ja tunnet olevasi etsimämme henkilö, soita PIKAISESTI Markus Leskinen 050-502 0788 tai laita sähköpostia markus.leskinen@svm.fi niin otamme sinuun yhteyttä. Tarkastamme aikaisemmat referenssit. markus.leskinen@svm.fi, Joensuu, http://www.svm.fi

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung