Arbeitsort: Finnland, Uusimaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 4

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Bergleute, Sprengmeister, Steinbearbeiter und Steinbildhauer
        Bergleute und Steinbrecher

Aufgabenbereich:

Etsimme ammattitaitoista raudoittajaa isoille työmaille Helsinkiin. Odotamme hakijalta vähintään 5 vuoden kokemusta raudoitustöistä. Työmaan työkieli on englanti. Työt alkavat viikolla 38 ja jatkuvat vuoden loppuun. Myöhemmin mahdollisuus työllistyä asiakasyritykseen. Tarjoamme: - Vakavaraisen suomalaisen yrityksen työnantajaksi - Hyvän palkan ammattitaitosi mukaan - Mahdollisuuden pitkäkestoiseen työhön - Erilaisia ja mielenkiintoisia työkohteita Edellytämme - Vahvaa ammattitaitoa raudoittajan töistä - Työturvallisuuskorttia - Auton käyttö on etu - Motivaatiota ja halua tehdä työnsä hyvin Hae tätä paikkaa täyttämällä hakemus kotisivuillamme www.briko.fi. Lisätietoa työstä antaa Raul Puulmann: raul.puulmann@briko.fi. Mikäli työllistyt meille ja tuot myös kaverisi meille töihin, saat rekrytointipalkkion. Briko Oy tarjoaa työmahdollisuuksia rakentamiseen, maa- ja viherrakentamiseen sekä talotekniikkaan. Olemme suomalainen ja suomalaisten omistuksessa oleva Lauttasaaresta käsin toimiva rakennusalalle keskittynyt yritys.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung