Arbeitsort: Finnland, Uusimaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 7

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Bergleute, Sprengmeister, Steinbearbeiter und Steinbildhauer
        Bergleute und Steinbrecher

Aufgabenbereich:

WorkPower on luotettava, yli 10 vuotta toiminut henkilöstöpalvelualan yritys. Rekrytoimme henkilöstöä suoraan asiakasyrityksillemme sekä vuokraamme eri alojen osaajia. Toimimme koko Suomen alueella sekä kansainvälisillä markkinoilla. Vuosittain WorkPowerin kautta saa työtä yli 800 henkilöä, liity energiseen joukkoomme! Etsimme asiakkaidemme vaihtuville työmaille reippaita ja ammattitaitoisia rakennusmiehiä ja -naisia syksylle 2015. Tulet työskentelemään erilaisissa korjausrakentamisen ja uudisrakentamiseen liittyvissä työtehtävissä. Huomioithan että työ on itsenäistä! Etsimämme henkilöt ovat omatoimisia, luotettavia ja hyvässä fyysisessä kunnossa olevia ammattitaitoisia tekijöitä. Arvostamme aikaisempaa kokemusta rakennusalan tehtävistä. Sujuva suomen kielen taito ja voimassa oleva työturvallisuuskortti ovat ehdoton edellytys tehtävän hoitamiseen. Oman auton käyttömahdollisuus katsotaan eduksi. Hae tätä paikkaa täyttämällä hakemus nettisivujemme kautta. Muistathan kuvailla hakemuksessasi mahdollisimman tarkkaan aikaisempia työkokemuksiasi.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung