Arbeitsort: Finnland, Uusimaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 4

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Bergleute, Sprengmeister, Steinbearbeiter und Steinbildhauer
        Bergleute und Steinbrecher

Aufgabenbereich:

Carrot Henkilöstöpalvelut on kotimainen, vuonna 1998 perustettu henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin erikoistunut yritys. Työllistämme päivittäin useita satoja eri toimialojen osaajia. Joustavat ja henkilökohtaiset palvelumme tavoittavat valtakunnallisesti kaikki Suomen talousalueet. Etsimme sekä kokeneita, että vastavalmistuneita asenne kohdallaan olevia RAKENNUSMIEHIÄ Pääkaupunkiseudulle. Työssä tarvitset:-Työturvallisuuskortti-Täysi ikäisyys (18 vuotta) Tarjoamme:-Kilpailukykyisen palkan-Hyvät työkaverit Aiempi työkokemus rakennusalalta ja oman auton käyttö mahdollisuus katsotaan eduksi. Katso myös kaikki muut avoimet rakennus- ja talotekniikka-alan työpaikkamme: http://www.carrot.fi/rakennus

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung