Arbeitsort: Finnland, Pohjois-Pohjanmaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Mineralgewinnungs- und Bauberufe
   Bergleute, Sprengmeister, Steinbearbeiter und Steinbildhauer
        Bergleute und Steinbrecher

Aufgabenbereich:

Tarvitsemme useamman rakennusmiehen Oulun seudulle asiakkaamme työmaalle. Työmaa on saneeraustyömaa, jossa töitä purkamisesta uuden tekoon. Tarvitset vahvan kokemuksen saneeraustöistä, sujuvan suomenkielen taidon, voimassaolevan työturvallisuuskortin sekä kovan työmoraalin. Työt ovat jo käynnissä, joten sopivat henkilöt työllistyvät heti. Täytä hakemus linkistä tai laita vapaamuotoinen teksti + CV spostilla osoitteeseen hannu.palosaari@varvaamo.fi tai soita 0400 374 217. Värväämö Oy on nuorekas ja erilainen työnvälitystoimisto, joka on tuonut alalle täysin uuden toimintatavan. Värväämön Rakentajapalvelu palvelee työnantajia ja työntekijöitä osoitteessa www.värväämö.fi

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung