Arbeitsort: Finnland, Uusimaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 3

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Biotechniker und verwandte Berufe
        Biotechniker

Aufgabenbereich:

Cityterveys on nopeasti laajeneva Suomalainen diagnostiikkayritys.Haemme Hyvinkäälle avattavaan toimipisteeseemme magneettitaitoisia röntgenhoitajia. Toivomme, että Sinulla on muutaman vuoden kokemus magneettityöskentelystä ja osaat työskennellä sekä itsenäisesti että tiimissä. Olet asiakaspalveluhenkinen, yhteistyökykyinen, kehittämishaluinen ja luonteeltasi positiivinen. Toivomme myös ruotsin ja englannin kielen taitoa. Tarjoamme sinulle mukavan ja joustavan työyhteisön, jossa voit vaikuttaa. Lisänä bonuspalkkaus. Kysymykset ja hakemuksen CV:n kanssa voit osoittaa sähköpostitse rekry@cityterveys.fi Hakuaika päättyy 31.7.2015

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung