Arbeitsort: Finnland, Pirkanmaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 3

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Berufe in der Nahrungsmittelverarbeitung
        Bäcker, Konditoren und Süßwarenhersteller

Aufgabenbereich:

Etsimme asiakkaallemme Ylöjärvelle konesähköasentajia. Hakijoilta edellytämme alan kokemusta/koulutusta, . Lisäksi kyky työskennellä itsenäisesti on tärkeä ominaisuus. Voimassa olevat sähkö- ja työturvallisuuskorttit katsotaan eduksi Työ tapahtuu asiakasyrityksemme toimitiloissa Ylöjärvellä, mutta mahdollisuus (ei välttämätön) myös lyhytaikaisiin asennusprojekteihin ulkomailla. Työ alkaa määräaikaisella vuokratyösopimuksella, mutta tavoitteena vakituinen työsuhde asiakasyrityksemme palveluksessa. Lähetä hakemuksesi/ansioluettelosi osoitteeseen hakemukset@innolinkstaff.fi otsikolla Sähköasentaja, teollisuus. Tai täytä hakulomake mahdollisimman kattavasti osoitteessa www.innolinkstaff.fi.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung