Arbeitsort: Finnland, Kainuu

Anzahl der Arbeitsplätze: 5

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Berufe in der Nahrungsmittelverarbeitung
        Bäcker, Konditoren und Süßwarenhersteller

Aufgabenbereich:

VPS Henkilöstöpalvelu Haemme asiakkaallemme Transtech Oy:lle Otanmäen tehtaalle sähköasentajia raitiovaunujen sähköistystöihin. Sähköasentajia tarvitaan heti ja sinulla on mahdollisuus pitkään työsuhteeseen. Edellytämme: - sähköalan koulutusta - aikaisempaa kokemusta vastaavista tehtävistä - oma-aloitteisuutta ja kykyä itsenäiseen työskentelyyn. Mikäli olet joustava ja huolellinen ja sinulla on reipasta asennetta työtä kohtaan, olet etsimämme työntekijä. Työntekijöille on tarvittaessa asuntomahdollisuus työpaikan lähettyvillä. Mikäli kiinnostuit tehtävästä, soita 08-370960 ja sovi haastattelu tai lähetä hakemus oheisen linkin avulla. Töitä on luvassa heti sopivan henkilön löydyttyä. VPS Yhtiöihin kuuluva VPS Henkilöstöpalvelu on vuodesta 1987 lähtien toiminut, henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin erikoistunut yritysketju, jonka kattavuus on koko Suomi. Lisäksi meillä on toimipisteet Budapestissa ja Tallinnassa. Olemme HPL Henkilöstöpalveluyritysten Liiton jäsenyritys. VPS Yhtiöillä on korkein AAA-luottoluokitus. VPS Henkilöstöpalvelu on sitoutunut laatuun ja asiakaspalveluun, tunnuslauseemme on VALITSEMME PARHAAT SINULLE. Lisää yrityksestämme http://www.vps.fi -sivuilla.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung