Arbeitsort: Finnland, Etelä-Pohjanmaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Berufe in der Nahrungsmittelverarbeitung
        Bäcker, Konditoren und Süßwarenhersteller

Aufgabenbereich:

Haemme asiakasyrityksellemme Vaasaan sähköasentajia määräaikaiseen työsuhteeseen sähkökaappien asennustehtäviin. Edellytämme sinulta soveltuvaa koulutusta (sähkö- tai automaatioasentaja) aiempaa kokemusta vastaavista tehtävistä sujuvaa suomenkielentaitoa tarkkuutta ja ahkeruutta Tarjoamme sinulle kokoaikaisen työn perehdytyksen työtehtäviin viihtyisän työympäristön ajanmukaiset työvälineet Kiinnostuitko? Mikäli koet olevasi hakemamme henkilö, täytä hakemus kotisivuillamme. Paikat täytetään heti sopivien henkilöiden löydyttyä. Työ alkaa 3.8. ja kestää vähintään 2 kk. Lisätietoja Anna-Maria Hautamäki Resurssipäällikkö, teollisuus Vaasanpuistikko 13, 3.krs 65100 VAASA anna-maria.hautamaki@staffpoint.fi 020 7206 565

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung