Arbeitsort: Finnland, Kainuu

Anzahl der Arbeitsplätze: 10

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Berufe in der Nahrungsmittelverarbeitung
        Fleischer und Fischhändler

Aufgabenbereich:

Haemme asiakkaallemme Transtech Oy:lle sähköasentajia raitiovaunujen sähköistystöihin. Tarve tekijöille on heti ja hyvälle tekijälle on töitä pitkäksi aikaa. Edellytämme sinulta vähintään sähköalan koulutusta. Odotamme hakijalta aikaisempaa kokemusta vastaavista tehtävistä, oma-aloitteisuutta ja kykyä itsenäiseen työskentelyyn. Mikäli olet joustava ja huolellinen ja sinulla on reipasta asennetta työtä kohtaan, olet etsimämme työntekijä. Työntekijöille on tarvittaessa asuntomahdollisuus työpaikan lähettyvillä. Mikäli kiinnostuit tehtävästä, niin jätä hakemus nettisivujemme kautta mahdollisimman pian! Palkkaamme työntekijöitä heti sopivien henkilöiden löydyttyä. Lisätietoja tehtävästä antaa: Janne Karjala 050 444 4464 Transtech Oy on Euroopan johtava vaativiin olosuhteisiin suunnitellun kiskokaluston valmistaja ja merkittävä keskiraskaiden konepajatuotteiden sopimusvalmistaja. Yhtiön toimipaikkoja ovat Oulun konttori, Otanmäen tehdas ja Helsingin kunnossapitoyksiköt. Transtech on erikoistunut kaksikerroksisten matkustajavaunujen ja matalalattiaraitiovaunujen valmistamiseen. Transtechin palveluksessa on noin 530 henkilöä ja liikevaihto vuonna 2014 oli n. 95 milj.€.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung