Arbeitsort: Finnland, Uusimaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Berufe in der Nahrungsmittelverarbeitung
        Fleischer und Fischhändler

Aufgabenbereich:

Etsimme asiakasyrityksellemme ammattitaitoista ja kokenutta sähköasentajaa Pk-seudulla sijaitseville rakennustyömaille. Hakija rekrytoituu suoraan asiakasyrityksen palvelukseen. Toivomme hakijoilta: - sähköistysalan koulutusta - yli 2 vuoden kokemusta sähköasentajan töistä - kokemusta urakointipuolelta - voimassa olevia työturvallisuus ja sähkötyöturvallisuuskortteja - Ahkeraa ja itsenäistä työotetta Paikka täytetään sopivan henkilön löydyttyä. Jos uskot olevasi etsimämme henkilö, täytä hakemus sivuillamme www.click-hp.fi tai lähetä vapaamuotoinen hakemuksesi ja ansioluettelosi palkkatoiveineen Click Henkilöstöpalveluiden rekrytointikonsultti Joni Flod 14.9.2015 mennessä. Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@click-hp.fi. Kysy rohkeasti lisätietoja, Joni Flod, p. 050 411 0374, arkisin 8-16

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung