Arbeitsort: Finnland, Varsinais-Suomi

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Berufe in der Nahrungsmittelverarbeitung
        Fleischer und Fischhändler

Aufgabenbereich:

Banssi on täyden palvelun henkilöstötalo. Kauttamme työllistyy satoja henkilöitä eri aloille. Palvelulupauksemme mukaisesti olemme toiminnassamme sitoutuneet pitkäjänteisyyteen, työntekijän arvostamiseen sekä avoimuuteen. Kaikki konsulttimme ovat alan parhaita ammattilaisia, joilla on pitkä ura takanaan henkilöstöasioiden parissa. Asiakkaamme etsii Turun seudulle ammattitaitoista sähköasentajia. Työt alkaa sopimuksen mukaan. Hakijoilta odotamme, voimassa olevaa työturvallisuuskorttia ja sähkötyöturvallisuuskorttia aikaisempaa kokemusta sähköasentajan töistä suomen kielen taitoa rehtiä ja reipasta asennetta oma-aloitteisuutta Mikäli täytät yllämainitut kriteerit ja olet vailla töitä, niin älä aikaile vaan jätä hakemus nettisivujemme kautta mahdollisimman pian! Olemme yhteydessä haastatteluun kutsuttaviin henkilöihin.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung