Arbeitsort: Finnland, Uusimaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Berufe in der Nahrungsmittelverarbeitung
        Fleischer und Fischhändler

Aufgabenbereich:

Etsimme sähkötöihin erikoistuneelle asiakkaallemme kokenutta SÄHKÖASENTAJAA Pääkaupunkiseudun työmaille. Työtehtävät edellyttävät monipuolista osaamista sähkötöistä, asiakaspalveluhenkisyyttä ja voimassaolevia työturva- ja sähkötyöturvakortteja. Työssä vaaditaan erinomaista suomenkielen taitoa. Työmaa on käynnissä, joten työt voi aloittaa nopeasti. Sopivia hakijoita haastatellaan jatkuvasti, joten jätä hakemuksesi pian. Lisätietoja antaa Miska Kulju 0400 374 741 tai miska.kulju@varvaamo.fi Värväämö Oy on nuorekas ja erilainen työnvälitystoimisto, joka on tuonut alalle täysin uuden toimintatavan. Värväämön Rakentajapalvelu palvelee työnantajia ja työntekijöitä osoitteessa www.värväämö.fi.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung