Arbeitsort: Finnland, Uusimaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Berufe in der Nahrungsmittelverarbeitung
        Fleischer und Fischhändler

Aufgabenbereich:

Asiakkaamme on täyden palvelun sähköasennusliike. Etsimme nyt heille ammattitaitoista ja kokenutta sähköasentajaa Uudellamaalla sijaitseviin työkohteisiin. Tehtävässä edellytetään: - Sähköalan koulutusta - Useamman vuoden työkokemusta sähköasennustöistä - Luotettavuutta - Motivoitunutta asennetta ja joustavuutta - Valmiutta ja kykyä työskennellä itsenäisesti - Voimassa olevat työturvallisuuskortti ja sähkötyöturvallisuuskortit (SFS6002) - Vähintään B-Ajokortti Jätä hakemus ja CV palkkatoiveineen osoitteessa www.rtkhenkilostopalvelu.fi paikka täytetään ja työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung