Arbeitsort: Finnland, Pohjois-Pohjanmaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Berufe in der Nahrungsmittelverarbeitung
        Fleischer und Fischhändler

Aufgabenbereich:

Haemme asiakkaallemme Kalajoen alueelle sähköasentajaa. Odotamme koulutusta talotekniikka- ja/tai verkostoalalta ja sähkötyökokemusta mielellään sähköverkoston parissa tai siihen liittyvien töiden parista, esim. ilma-, maakaapeliverkko- , valaistus-, muuntamo- ja/tai kiinteistösähkötöistä. Työssä noudatetaan sähköistysalan työehtosopimusta. Edellytämme sinulta: -Sähköalan koulutusta -Kokemusta sähköasennustöistä vähintään kaksi vuotta -Kokemus sähköverkoston parissa tehdystä työstä eduksi -Motivoitunutta asennetta työhön -Halua oppia uutta -Sitoutumishalukkuutta -Voimassaolevia EA1-, työturvallisuus-, tulityö-, tieturva1- ja sähkötyöturvallisuuskortteja Paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä. Jätä siis hakemus jo tänään.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung