Arbeitsort: Finnland, Päijät-Häme

Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Berufe in der Nahrungsmittelverarbeitung
        Molkereiwarenhersteller

Aufgabenbereich:

Etsimme asiakkaallemme Empower PN Oy:lle Päijät-Hämeen toiminta-alueelle kahta asentajaa sähköverkkojen kunnossapito- ja urakointitehtäviin. Työ pitää sisällään ilma- ja maakaapeliverkko- sekä muuntamotöitä erilaisissa maasto-olosuhteissa. Odotamme ammatillisen pätevyyden lisäksi aikaisempaa työkokemusta vastaavista tehtävistä, valmiutta liikkua Päijät-Hämeen alueella sekä seuraavien kurssien voimassaoloa: sähköturvallisuus, työturvallisuus, tulityö ja tieturva, EA1. Huomioimme myös juuri alalle valmistuneet hakijat. Edellytämme sinulta - sähkövoimatekniikan ammattitutkintoa - aiempaa työkokemusta vastaavista tehtävistä - liikkumisvalmiutta (oman auton käyttömahdollisuus katsotaan eduksi) - seuraavien korttien voimassaoloa: sähköturvallisuus, työturvallisuus, tulityö ja tieturva, EA1. Tarjoamme sinulle - mielenkiintoisen ja haastavan työn sähköverkkoalalla Kiinnostuitko? Hae tehtävää osoitteessa www.staffpoint.fi. Jätä hakemuksesi pian, sillä paikat täytetään heti oikeiden henkilöiden löydyttyä. Lisätietoja Erik Paasikivi Rekrytointikonsultti StaffPoint Oy, Ruoholahdenkatu 14, 00180 HELSINKI 020 7206 247, 043 825 7877 erik.paasikivi@staffpoint.fi

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung