Arbeitsort: Finnland, Pohjois-Pohjanmaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Berufe in der Nahrungsmittelverarbeitung
        Fleischer und Fischhändler

Aufgabenbereich:

Haemme asiakkaallemme Oulun alueelle valaistusverkkoasentajaa. Odotamme osaamista ja kykyä hoitaa erilaisia projekteja itsenäisesti työmailla. Tulet toimimaan uudis-, korjaus- ja huoltotöissä valaistusverkon parissa. Aikaisempi kokemus 0,4 ja 20 kV:n verkkojen parissa tehdystä työstä ja jännitetöistä tai valaistusverkon parissa tehdystä työstä eduksi. Odotamme: - Alan koulutusta (esim. sähkölaitosasentaja / sähköverkkoasentaja ) - Muutaman vuoden kokemusta sähköasennustöistä - Kokemus sähköverkoston parissa tehdystä työstä eduksi - Motivoitunutta asennetta työhön - Halua oppia uutta - Sitoutumishalukkuutta - C-luokan ajokorttia - voimassaolevat sähkötyöturvallisuus-, työturvallisuus- ja tieturva 1. -kortit Paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung