Arbeitsort: Lettland, Vidzeme
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: 550.00 / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Büroangestellte mit Kundenkontakt
   Kundeninformationsangestellte
        Empfangsbürokräfte und Auskunftspersonal

Aufgabenbereich:

SIA "Lattelecom" aicina darva klientu apkalpošanas operatoru/-i zvanu centra Cesis Mes sagidam, ka Tu spesi pardot Lattelecom pakalpojumus ienakošajos zvanos un sniegt telefoniski kvalitativu atbalstu Lattelecom klientiem latviešu un krievu valoda. Lai to paveiktu, Tev jabut velmei macities un iegut neatsveramu pieredzi klientu apkalpošana un pielietot to ikdienas darba, loti labam latviešu valodas zinašanam mutiski un rakstiski, un labam krievu valodas zinašanam, spejai apgut un veiksmigi stradat ar leilu informacijas apjomu. Mes piedavajam klut par vienu no IT&IT nozares vadoša un pieredzes bagataka uznemuma komandas, ikdienu pavadit dinamiska darba vide, atsaucigus un profesionalus kolegus, iespeju profesionali pilnveidoties un attistities. Motivejošu atalgojuma sistemu- mainigo stundas likmi, kas ir piesaistits darba sniegumam. CV un pieteikumu sutit uz darbs@lattelecom.lv ar noradi "Klientu apkalpošanas operators/-e Cesis"

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures