Arbeitsort: Lettland, Kurzeme
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung:
Angebotener Lohn: 900.00 / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Archiv-, Bibliotheks- und verwandte Informationswissenschaftler
        Archiv- und Museumswissenschaftler

Aufgabenbereich:

REGIONALAIS TIRDZNIECIBAS VADITAJS SIA „VITA markets” Smilšu iela 24, Kuldiga Pamata darba vieta Kuldiga, Smilšu iela 24, bet darbs saistits ar izbraukumiem uznemumam piederošo veikalu „Elvi” tirdzniecibas procesu nodrošinašanai Kurzemes regiona. Pienakumi: precu kategoriju vadiba; veikalu „Elvi” kontrole; efektivu tirdzniecibas procesu nodrošinašana veikalos „Elvi”. Prasibas: B kategorijas autovaditaja aplieciba; pieredze darba ar gramatvedibas uzskaites programmu un ar MS Office. Piedavajam: kvalifikacijai atbilstošu atalgojumu; veselibas apdrošinašanu un socialas garantijas; musdienigu biroju un materiali tehnisko nodrošinajumu; vertigu darba pieredzi un atbildigu darbu stabila uznemuma; iespeju piedalities uznemuma nopietnos attistibas procesos. Bruto – no 900.00 kontaktpersona – Sandra Matisone, personala dalas vaditaja e-pasts – vm.personals@elvi.lv mob. 29136418

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures