Arbeitsort: Polen, Podlaskie
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: 1,750.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Informatiker
        Systemprogrammierer

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: organizacja pracy serwisu, doradztwo techniczne z zakresu napraw serwisu i części zamiennych, tworzenie ofert napraw maszyn, pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie dokumentacji technicznej, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn, analiza rynku z poziomu klienta i kontrahenta, Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe, typ: techniczne - konieczne; wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - pożądane - pozostałe: widziany staż lub doświadczenie w zawodzie, znajomość techniki związanej z maszynami roboczymi, znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i elektrotechniki handlu Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: cv - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung