Arbeitsort: Polen, Kujawsko-Pomorskie
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 1,750.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Juristen
        Richter

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: 1) Przyjęcie oraz zwrot po zakończeniu postępowania orzeczniczego i uprawomocnieniu się orzeczenia akt spraw z/do komórki merytorycznej ds. świadczeń. 2) Rejestrowanie spraw wymagających wszczęcia postępowania orzeczniczego oraz rozdzielanie spraw dla poszczególnych lekarzy rzeczoznawców. 3) Planowanie pracy lekarzy rzeczoznawców, komisji lekarskich KRUS i lekarzy konsultantów wyznaczanie miejsca i terminu badania lekarskiego. 4) Przygotowywanie i wysyłka do zainteresowanych zawiadomień o miejscu i terminie badań lekarskich. 5) Wydawanie i odbiór akt od lekarzy rzeczoznawców, konsultantów i komisji lekarskich KRUS. 6) Przekazywanie akt z orzeczeniami sporządzanymi przez lekarzy rzeczoznawców KRUS do oceny przez lekarzy regionalnych i przejęcie zwrotne akt. 7) Wysyłka do zainteresowanych wypisów z treści orzeczenia rzeczoznawców i komisji lekarskich KRUS. 8) Przekazywanie akt sprawy, w których zainteresowany złożył odwołanie od orzeczenia lekarza rzeczoznawcy lub lekarz regionalny wniósł zarzut wadliwości do rozpatrzenia przez komisje lekarskie Kasy. 9) Przygotowanie i przekazanie lekarzom rzeczoznawcom zlecenia przeprowadzenia badania i dojazdu do miejsca pobytu zainteresowanego w ramach delegacji służbowej. 10) Współpraca z Lekarzem Regionalnym Inspektorem Orzecznictwa Lekarskiego. 11) Rejestracja orzeczeń lekarskich po badaniu. 12) Sprawdzanie zgodności zapisów w dokumentach z posiedzenia komisji lekarskich i wysyłanie wypisów orzeczeń do zainteresowanych. 13) Kierowanie wniosków do lekarzy rzeczoznawców lub komisji lekarskich celem ustalenia uszczerbku na zdrowiu z tytułu wypadku przy pracy rolniczej lub choroby zawodowej oraz o przedłużenie zasiłku chorobowego. 14) Sprawdzanie merytoryczne rachunków wystawianych przez lekarzy rzeczoznawców za przeprowadzone badania. 15) Prowadzenie z wnioskodawcą korespondencji dotyczącej orzecznictwa lekarskiego. Warunki pracy: Budynek OR KRUS w Bydgoszczy nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Praca b

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung