Arbeitsort: Polen, Dolnośląskie
Vertragsart: Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Angebotener Lohn: 1900 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 10

Berufsfeld

Büroangestellte ohne Kundenkontakt

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: Kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5 tony w transporcie krajowym i międzynarodowym; umowa o pracę na czas określony poprzedzona 3 miesięczną umową o pracę na okres próbny; oferta dostępna ew sali F Wymagania: - wykształcenie: podstawowe - konieczne; zasadnicze zawodowe - pożądane; średnie zawodowe - pożądane - uprawnienia: Prawo jazdy kat. C, C+E wraz z uprawnieniami na przewóz rzeczy - konieczne - inne zawody: Kierowca samochodu ciężarowego - konieczne - pozostałe: wykszatałcenie i staż pracy bez znaczenia, prawo jazdy kat.C+C, śwaiadectwo kwalifikacji-przewóz rzeczy Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: . - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung