Arbeitsort: Polen, Mazowieckie
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava
Angebotener Lohn: 2,000.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Personenbezogene Dienstleistungsberufe und Sicherheitsbedienstete
   Sonstige personenbezogene Dienstleistungsberufe
        Gesellschafter und Zofen/Kammerdiener

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: jw. Wymagania: - wykształcenie: pomaturalne/policealne - konieczne - pozostałe: Wykształcenie policealne kosmetyczne; umiejętność wykonywania manicure, pedicure, hybryda; znajomość podstaw kosmetyki; posiadanie uprawnień kosmetyczki/manikiurzystki; doświadczenie na stanowisku. Zakres obowiązków: wykonywanie manicure i pedicure klasyczny/hybrydowy; wykonywanie podstaw kosmetyki: henna, depilacja woskiem; obsługa kasy fiskalnej; obsługa klienta; obsługa programu do umawiania wizyt. Zgłoszenia mailowe: olgach@onet.eu lub telefoniczne: 606 996 721. Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures