Arbeitsort: Polen, Mazowieckie
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: 830.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: j.w. Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - konieczne - języki obce: ukraiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne; rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne; angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne - inne zawody: Księgowy, staż: 5 lat - konieczne - pozostałe: Wykształcenie średnie lub wyższe-księgowość; znajomość RaksSQL, praktyczna, biegła i aktualna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych; umiejętność stosowania w praktyce obowiązujących przepisów; prawo jazdy kat. B; min. 5 lat doświadczenia zawodowego; biegła znajomość j.angielskiego, j.rosyjskiego, j.ukraińskiego. Obowiązki: księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami; przygotowanie odpowiednich deklaracji CIT, VAT i inne; przygotowywanie zgłoszenia do ZUS, kontakty z urzędami skarbowymi, ZUS, GUS; codzienny kontakt z klientami spoza Polski, praktyczne wykorzystywanie znajomości języków obcych. 2/5 etatu. Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: cv - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures