Arbeitsort: Polen, Kujawsko-Pomorskie
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 1,750.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Informatiker
        Systemplaner und Systemanalytiker

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: Główne obowiązki: - monitorowanie sytuacji epidemiologicznej chorób zakaźnych i zakażeń, - prowadzenie nadzoru epidemiologicznego, - opracowywanie ognisk epidemicznych, - sporządzanie sprawozdań, ocen i analiz epidemiologicznych, - sprawowanie bieżącego nadzoru sanitarnego nad podmiotami leczniczymi w zakresie zadań oddziału. Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - pozostałe: Wymagania kwalifikacyjne: - obywatelstwo polskie, lub obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, - odpowiednie wykształcenie, staż pracy i kwalifikacje (zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie kwalifikacji wymaganych na poszczególne stanowiska pracy w stacji sanitarno-epidemiologicznej (Dz. U. 2010 Nr 48, poz. 283) - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, - osoba nie może być skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, - wykształcenie wyższe: biologia, zdrowie publiczne, pielęgniarstwo bądź lekarskie, - mile widziane dodatkowe kwalifikacje mające zastosowanie w realizacji zadań PIS w tym specjalizacja w zakresie higieny i epidemiologii lub studia podyplomowe w tym zakresie, - wiedza z zakresu biologii oraz epidemiologii chorób zakaźnych i zakażeń, - minimum roczny staż pracy, - znajomość obsługi komputera, - umiejętność korzystania z przepisów prawa w bieżącej pracy, - uczciwość, - sumienność, - kreatywność, - umiejętność wyciągania wniosków, - dyspozycyjność, - punktualność, - samodzielność i sprawność organizacyjna, - komunikatywność, - wysoka kultura osobista, - umiejętność pracy w zespole. Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia: - kopie świadectw pracy (ewentualne zaświadczenia) i dokumentów potwierdzających wykształcenie i wy

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung