Arbeitsort: Polen, Mazowieckie
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 5,850.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: j.w. Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: informatyczne - konieczne - języki obce: rosyjski - w mowie: słaby, w piśmie: bardzo dobry - konieczne; angielski - w mowie: słaby, w piśmie: bardzo dobry - konieczne - inne zawody: Programista aplikacji, staż: 1 lat - konieczne - pozostałe: Wykształcenie wyższe- informatyka; rok doświadczenia; programowanie: PHP, XML, AJAX, CSS, HTML, JavaScript, Node.js, GIT; komunikatywna ( w mowie ) oraz bardzo dobra ( w piśmie) znajomość języka angielskiego i języka rosyjskiego. Obowiązki: programowanie w technologii PHP. Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung