Arbeitsort: Polen, Kujawsko-Pomorskie
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: 2,500.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: praca z klientem biznesowym, pozyskiwanie nowych klientów i obsługa dotychczasowych, realizacja planów sprzedażowych, raportowanie wyników miejsce pracy: województwa: kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, warmińsko-mazurskie Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - pozostałe: wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w branży grzewczej, mile widziana znajomość języka obcego, łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej, dyspozycyjność Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: tel. 22 728-89-89 w godz. 8.00 - 16.00 - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures