Arbeitsort: Polen, Dolnośląskie
Vertragsart: Aushilfe in Lager

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 12,000.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: Budowa i pakowanie wewnętrznych wydań JDK, JRE, Weblogic. Weryfikacja i testowanie rezultatów zgodnie z planem testów. Współpraca z członkami zespołu w celu poprawy i aktualizacji planu testów dla JDK, JRE, Weblogic i iPlanet. Projektowanie, inżynieria i poprawa dostawy komponentów. Dokonywanie głębokich analiz złożonych problemów technicznych. Pisanie wewnętrznych instrukcji postępowania i prowadzenie dokumentacji. Aktywne dzielenie się z członkami zespołu odkryciami, błędami i pomysłami w celu poprawy i optymalizacji działania aplkacji. Oferta dostępna w sali H. Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne - inne zawody: Programista aplikacji - konieczne - pozostałe: wykształcenie wyższe, staż pracy - 5 lat, specjalność: programowanie w języku JAVA, znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i w piśmie, znajomość systemów Solaris/Linux/Windows, doświadczenie z co najmniej jednym serwerem aplikacji JAVA - preferowany: Oracle Weblogic Server lub równoważne doświadczenie w jednej z następujących platform J2EE: JBoss, Websphere, iPlanet, Apache, doświadczenie w iPlanet/apache httpd webserver, biegłość w Solaris/Linux i Windows, doświadczenie w administracji serwera WWW Apache httpd, bardzo dobra obsługa Ant, Maven & Eclipse IDE Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: - - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung