Arbeitsort: Polen, Kujawsko-Pomorskie
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 3,500.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Architekten, ingenieure und verwandte Wissenschaftler
        Elektronik- und Fernmeldeingenieure

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: utrzymanie prawidłowego stanu technicznego pojazdów samochodowych, współpraca z UTP monitorowanie pracy farm wiatrowych w systemie ciągłym i zgłaszanie konieczności interwencji do odpowiednich służb lub wykonawców usług serwisowych; zapewnienie najwyższego stopnia dyspozycyjności eksploatowanych urządzeń produkcyjnych, instalacji i obiektów; zapewnienie współpracy ruchowej z Operatorami Systemów Dystrybucyjnych, do których sieci przyłączone są instalacje wytwórcze; nadzór nad realizacją prac serwisowych i inwestycyjnych; zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obiektów; pełnienie funkcji poleceniodawcy; bezpośredni nadzór nad zespołami terenowymi; organizacja pracy dla personelu plany szczegółowe, tygodniowe oraz rozliczanie czasu pracy, jakości, skuteczności wykonywanych zadań; planowanie prac pomiarowych, sprawdzeń i badań przez brygady zewnętrzne; pilnowanie terminów przeglądów i inspekcji wynikających z instrukcji i DTR urządzeń; reprezentowanie Spółki przed współpracującymi firmami; inspekcje w terenie, utrzymywanie kontaktów z dostawcami serwisu, dbałość o dobrą współpracę; pomoc doradcza (techniczna dla przełożonych); techniczne dyżury domowe, Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: mechaniczne - konieczne - pozostałe: wymagane doświadczenie zawodowe 2 lat, posiadane uprawnienia: SEP oraz IFS, znajomość pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: Warunki zatrudnienia: umowa o pracę; pełny wymiar czasu pracy; system pracy jednozmianowy; stałe wynagrodzenie i klarowny system premiowy; pakiet świadczeń pracowniczych; szkolenia oraz możliwość rozwoju kompetencji zawodowych; stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku. Przewidywany termin zatrudnienia: wrzesień 2015 r. Oferty zawierające CV i List motywacyjny prosimy przesyłać na adres: ENEA Centrum Sp. z o.o. Biuro Rekrutacji i Oceny Kompetencji Świerże Górne 26-900 Kozienice z dopiskiem "Postępowanie rekrutacyjne

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures