Arbeitsort: Polen, Zachodniopomorskie
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 2,500.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Informatiker
        Systemprogrammierer

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: PROWADZENIE DOŚWIADCZEŃ ODMIANOWYCH Z ROŚLINAMI ROLNICZYMI, PROWADZENIE MAGAZYNU, DOKUMNETACJA BIUROWA I DOŚWIADCZALNA, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, SPRZEDAŻ PRODUKTÓW ROLNYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, OBSŁUGA KOMPUTERA, PROGRAMY BIUROWO-KSIĘGOWE, PRAWO JAZDY KAT B, MILE WIDZIANE ZATRUDNIENIE W PRODUKCJI ROLNEJ, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO; MIEJSCE PRACY: RARWINO 17, 72-400 KAMIEŃ POMORSKI Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: rolnicze - konieczne - umiejętności: PRAWO JAZDY B - konieczne; OBSŁUGA PROGRAMÓW BIUROWO - KSIĘGOWYCH - konieczne; PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO - konieczne; OBSŁUGA KASY FISKALNEJ - konieczne - inne zawody: Inżynier rolnictwa - konieczne Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: c.v na mail: sdooszczecin@poczta.onet.pl - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures