Arbeitsort: Polen, Wielkopolskie
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 2,400.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Informatiker
        Systemprogrammierer

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: Wykształcenie wyższe, doświadczenie 2 lata, prawo jazdy kat B, j. angielski w stopniu podstawowym, samodzielność w działaniu, umiejętność branży zootechnicznej i żywienia zwierząt, umiejętność zarządzania ludźmi, umiejętność układania dawek paszowych dla kur mięsnych i brojlerów PRACA ZWIĄZANA Z OBSŁUĄ MIESZALNI PASZ DLA DROBIU Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - uprawnienia: prawo jazdy B - konieczne - umiejętności: umiejętność zarządzania ludźmi - konieczne; Samodzielność w działaniu - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne - pozostałe: [Umiejętność 2] : UMIEJĘTNOŚĆ UKŁADANIA DAWEK PASZOWYCH DLA KUR MIĘSNYCH BROJLER [Umiejętność 1] : UMIEJETNOŚĆ BRANŻY ZOOTECHNICZNEJ I ŻYWIENIA ZWIERZĄT Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: Brak danych. - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung