Arbeitsort: Polen, Śląskie
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: 1,750.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Architekten, ingenieure und verwandte Wissenschaftler
        Architekten, Raum- und Verkehrsplaner

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: praca jako technolog Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie - konieczne - uprawnienia: obsługa komputera-AutoCad - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry - konieczne - pozostałe: co najmiej średnie techniczne wykształcenie (w kierunku budowy maszyn lub metalurgii), min. 5 lat doświadczenia w branży maszynowej lub przetwórstwa stali, umiejętność projektowania procesu technologicznego produkcji na podstawie rysunku technicznego detalu, znajomość podstaw procesów obróbki stali (metali jak cięcie termiczne, obróbka plastyczna, procesy obróbki skrawaniem, spawalnictwo, obróbka cieplna/cieplochemiczna), dobór materiałów pod określone procesy obróbki, znajomość środowiska AutoCad, znajomość komunikatywna języka angielskiego, mile widziane SolidWorks (lub innego 3D). Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures