Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Unternehmensberatungs- und Organistionsfachkräfte
        Pesonalfachleute, Berufsberater und berufsanalytiker

Aufgabenbereich:

ANALITIK POKLICNEGA DELA, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 12 mesecev oz. možnost kasneje za NČ, polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE TRŽNIH RAZISKAV IN ANALITIKE, VODENJE BILANČNE PODSKUPINE, PRIPRAVA POVPRAŠEVANJ IN PONUDB, NAPOVEDOVANJE KOLIČINSKE REALIZACIJE, VODENJE EVIDENC, IZDELOVANJE ANALIZ, PRIPRAVA POROČIL, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - osnovno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, slovenski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, Lahko je druga ustrezna visokošolska izobrazba. Dobro poznavanje analitičnih orodij, ustrezne delovne izkušnje s področja analitike in trženja, natančnost, zanesljivost., dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung