Arbeitsort: Slowenien, Podravska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Büroangestellte ohne Kundenkontakt
   Bibliotheks und Postangestellte
        Bibliotheks-, Dokumentations- und Registraturangestellte

Aufgabenbereich:

ARHIVSKI URADNIK, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, UREJANJE IN POPISOVANJE ARHIVSKEGA GRADIVA, DELO Z UPORABNIKI V ARHIVSKI ČITALNICI, VODENJE EVIDENCE, SKRB ZA ARHIVSKA SKLADIŠČA, DAJANJE INFORMACIJ O ARHIVSKEM GRADIVU IN IZVAJANJE UPORABE ARHIVSKEGA GRADIVA VKLJUČNO Z DVIGOVANJEM IN VLAGANJEM ARHIVSKEGA GRADIVA V DEPOJIH, IZVAJANJE DRUGIH NALOG S PODROČJA ARHIVSKEGA DELA, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, nemški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, KOMUNIKATIVNOST, NATANČNOST, POZITIVEN ODNOS DO KULTURNE DEDIŠČINE, VREDEN ZAUPANJA, POZNAVANJE ARHIVSKE ZAKONODAJE, NEKONFLIKTEN; PRIJAVA NAJ VSEBUJE OPIS DELOVNIH IZKUŠENJ (NAVEDBA DELODAJALCA, STOPNJA ZAHTEVNOSTI,...)

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures