Arbeitsort: Slowenien, Obalno-kraška
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Sozialwissenschaftler und verwandte Berufe
        Wirtschaftswissenschaftler

Aufgabenbereich:

EKONOMISTI, Določen čas oz. 30.9.2016, skrajšan delovni čas, 20 ur, PRIPRAVA IN VODENJE TEORETSKIH IN PRAKTIČNIH IN DRUGIH OBLIK VAJ OZ. USPOSABLJANJA ŠTUDENTOV PRI PREDMETIH, SODELOVANJE PRI OSTALIH AKTIVNOSTIH VEZANIH NA PEDAGOŠKO OZ. ZNANSTVENO RAZISKOVALNO DELO NA PODROČJU STROKE, OSNOVNO RAZISKOVALNO IN STROKOVNO DELO, KI JE NUJNO ZA RAZVOJ STROKE, KAKOVOSTVO PEDAGOŠKO DELO IN STROKOVNI RAZVOJ DELAVCA, KI SE POTRDI S HABILITACIJO, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - zahtevno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, veljaven habilitacijski naziv asistenta na UL

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung